| anonim_4396 a întrebat:

Mai invatati/studiati suplimentar si pe timpul vacantei de iarna sau nu?

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Da, in fiecare zi lucrez cateva teste sau exercitii...

| Silvara a răspuns:

Nu la fel de mult ca in timpul scolii, dar da, invat si in timpul vacantei pentru ca, cand scoala va incepe nu voi avea prea mult timp sa repet si din urma!
Pa-pa!

| OctinioSlatina a răspuns:

In vacanta de iarna sunt multe evenimente... nu prea am timp ( abia am timp de cele obligatorii ). E singura vacanta cand nu fac mai nimic din punct de vedere scolar happy. Si probabil ai pus intrebarea fiindca nu ai facut nimic, sa-ti dau un sfat, continua sa te bucuri de vacanta! ( fa temele si atat xD )

Răspuns utilizator avertizat
| Wanderer a răspuns:

Eu nu laughing. Si chiar daca as vrea nu as avea timp laughing. Nu stiu ce fac dar intodeauna imi gasesc ceva de facut si pierd timpul. Deabia daca apuc sa imi fac temele si sa invat ce imi da la scoala obligatoriu dar mite sa mai invat si in plus.

| doinitza12 a răspuns:

Oare de ce se mai numeste vacanta...ca sa ne odihnim de scoala
ce fel de invata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Practic da pentru ca toti profesoribig grinupa vacanta de iarna vom da un test si altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu invat ceva special pentru scoala, doar citesc ceva ce-mi place.