| anytha13 a întrebat:

Mai pot face rost de pozele care le-am avut in calculator daca le-am avut in My Picture si windows-ul a fost reinstalat?
fundita!:-p

Răspuns Câştigător
| d3ny_2962 a răspuns:

P0i daca leai salvat in windows(c) nu le mai ai daca leai salvat alt undeva le gasesti akol. IMI dai fundita plzzzzzz

4 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Din pacate nusad

| cornel a răspuns:

Nu logic

| Daniel TM a răspuns:

Eu cred ca, din pacate, nu mai poti face rost de ele, deoarece My Picture, din cate stiu eu, face parte din partitia in care este si windows-ul, de obicei Local Disk C.
Pe viitor cred ca ar fi bine sa nu mai salvezi documente, poze sau alte chesti de care mai ai nevoie in My Picture, My Document, sau pe Desktop. Salveaza tot ce mai ai nevoie pe o partitie diferita de cea cu windows-ul, de ex Local Disk D.