| Alëxąndŕą a întrebat:

Mai pun intrebarea icna odata findca vreau mai multe pareri...

Buna nu vreau sa va deranjez cu problemele mele dar cand eram clasa 4-a eram A si acum suntem amestecati cu aia de la Csi am facut a 5-a B si im place un baiat de acolo si cand a fost ziua mea pe 23, i-am dat o bomboana m-am intins sa ii dau si colegului sau si s-a uitat la mine si ma pupat :* (pe obraz logic) si eu m-am dus sa vb cu un coleg de-al meu si era un baiat acolo care nu ma inghitit niciodata (nici eu pe el) si ea zis colegului lui baiatului care im place sa ma bata si eu nu am stiut ce forta are si s-a bagat si m-i-a zis ca ma loveste si tipu face si tumbe in aer a sarit de pe masa din curtea scolo cu o tumba pe spate si cand, m-am mai uitat la el m-ia zambit si eu lui si nustie nimeni ca in place de el ar rade de mine (doamne cum cred oameni astia ca se inmltesc oameni nu) nu am zis ca vreau sa fac sex am spus ca im palce si daca nimeni nu ar place pe nimeni nu s-ar mai inmulti oameni nu? asa sa vil descriu e si blond ca mie implac doar baieti blonzi ( dar sa fie si frumos) si cum stiu daca ma place findca eu stau pe acelasi rand unde sta el dar nu poate sa se uite la mine ca zice profa intoarcete si cand lipseste toata lumea se ridica din banca

2 răspunsuri:
| SharlenaGeorgiana a răspuns:

Daca as fi si inteles ce ai scris u acolo...
un sfat :invata sa scrii corecthappy
1 intrebare:ce a face daca ai fi cu el? 2:macar stii ce inseamna "sex"
stii despre ce vorbesti tu acolo?

| andreea_2425 a răspuns:

Invata sa scrii intai si apoi te gandesti la sexlaughing:*