| cristianorudi7 a întrebat:

Mai stiti jocuri gen mafia1 si 2, da in afara de seriile godfather, stiu ca trebuie sa apara un joc LA Noire, dar am vazut ca nu are platforma pe pc, deci daca mai stiti jocuri va astept cu o funda

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Dar eu vreau jocuri 1st sau 3rd person shooter

| cristianorudi7 explică:

Imi bag pl in zumu vostru sa va f[u]t mamele la toti aia care ati pus, puneti si o sa puneti, de retardatii drcq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui macar sa incerci APB(All Points Bulletin)-e un MMO cu priza la cei carora le plac jocuri de genul GTA Mafia si altelewinking