| cristianorudi7 a întrebat:

Mai stiti siteuri de genul acesta, cu imagini mari, dar de data aceasta NUMAI despre fotbal, o sa vedeti ca in dreapta scrie si despre fotbal... am desc. toate imaginile alea de acolo despre fotbal dar as mai vrea ktv siteuri.
mersi mersi mersi

1 răspuns:
| AndyDeiu a răspuns:

Uica.Trebuie sa stie lumea despre ce siteuri vorbesti ca sa primesti ajutor ktv scria guta pe pagina lui de facebook...asta e atita stie. Vrei ceva invata sa dai detalii happy