| XatomisX a întrebat:

Mai sunt baieti cu parul lung pe aici happy? sau sunt singurul

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Eu.Nu e foarte lung.dar ai gasit cumva o solutie la problema aia care ai zis ca o ai cu caderea parului? Ca si mie imi cam pica cand il spal si pieptan... Daca gasesti sa imi zici si mie.

| wforweirdo a răspuns:

Ştii prea bine că nu eşti singurul. Ce-i cu întrebarea asta, te plictiseşti ăă?

Răspuns utilizator avertizat
| ImNobody a răspuns:

Ce intrebare interesanta...Sunt sigura ca sunt multi pe aici.De ce te intereseaza?