| Lady Dee a întrebat:

Maine cei din prahova merg sau nu la scoala?

multumesc:*

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Guvernul a decis ca scolile din 10 judete din tara[Buzau, Calarasi, Dambovita, Dolj, Galati, Giurgiu, Ialomita, Olt, Prahova si Teleorman] si din capitala sa fie inchise luni, din cauza ninsorii.

9 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Iauzi ma mut si eu in bucuresti:X:X:Xlaughingapropo in iasi se invata maine?thinking probabil dathinkinglaughing

| costymaximus a răspuns:

Muta-te in Bucuresti si nu faci scoala maine!

| єℓєηα a răspuns:

Nu, nu facem ore ( cei din Prahova ), insa ma tem ca va trebui sa recuperam orele pierdute! straight face

| tim a răspuns:

Nu va pacaliti unu pe altu'. Fiecare unitate de invatamant isi alege zilele cand cadrele vor fi in concediul ala obligatoriu si neplatit, iar in acea perioada elevii sunt liberi.Deci depinde de fiecare cum hotarasc

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Toti pun aceeasi intrebarelaughing! si eu le raspund la fel! Voi nu aveti diriginti? Ei sigur stiu si trebuie doar sa le dati un telefon...simplu nu?

P. S.: Eu il sun pe dirigu' maine ca intru la 12 si tare as vrea sa fie cum zice M. S.

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Cei din prahova(si eu sunt tot din prahova) nu vor merge la scoala

| Lady Dee explică:

Costymaximus nu ma mut in bucuresti doar pentru a scapa de o zi-doua de scola.asa ca mai bine lasa

ღ♥ღuLyღ♥ღ :prefer sa intreb aici, decat sa il sun pe diriguoh go on

si multumesc pentru raspunsuri si pana la urma cei din prahova nu merg la scoala si din cate am inteles nici poimaine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se face scoala maine in Prahova insa ma tem ca va trebui sa recuperam candva orele pierdute straight face

| silvianasia a răspuns:

Premierul a spus ca nu se invata.