| ştrumf_8528 a întrebat:

Maine e ziua mea >:" siii. vin invitati. stau peste noapte etc...cu ce as putea sa ii servesc? vreau niste idei noi thinking mai diferite.

Răspuns Câştigător
| Ramooon a răspuns:

La foarte multi ani in primul rand, nu stiu acum depinde ce le place tongue insa ai putea sa o rogi pe mami sa faca minipizza, pui pe foaie normal ca ceea mare insa o rulezi si o taia ca pe rulada, ies delicoase, sunt retete pe net oricum tongue, salata de ciuperci, eu una o ador si e simpla de facut, sendvisuri si ar arata super bine daca cumperi paine feliata si decupezi cu formele de biscuiiti daca ai prin casa, in diverse forme, fluture, floare bla bla tongue, evident sucuri si de ce nu o sampanie pentru copii, capsuni cu frisca si /sau salata de fructe, poti cumpara milk shake-uri de la magazin sunt de la dr oker si le faci cu lapte, inghetata poti organiza si sesiune de karaoke, cauti melodii mai vechi de le stie toata lumea pe youtube si au si versuri si va intreceti in talenttongue eu am facut asa la o zi de nastere si a iesit super frumos, bafta si distractie placuta happy

2 răspunsuri:
| Anabelle_5756 a răspuns:

Pai. e simplu. depinde de varsta dar din moment ce spui ca stau peste noapte inseamna ceva. din punctul meu de vedere ai putea comanda pizza. este foarte potrivita pentru o petrecere si ajunge destul de repede... ca bauturi poti lua sucuri si alte cele. depinde ce gusturi au. poti lua si bere dar ai grija sa nu ai de aface cu "oameni prea fericiti" dupa aceea. este foarte simplu. si apropo La multi ani!

| Maria_7235 a răspuns:

In primul rand La multi ani! De obicei eu servesc pe invitati mei cu sendvich, cu bautura de toate feluri, si cu diverse dulciuri