| DeeDee007 a întrebat:

Maine este ziua iubithului meu. ce sms sa-i trimit?
cel mai frumos fundissa love strucknu va bagati numai in seama, astept raspunsuri bune, de preferat de la fete tongue

Răspuns Câştigător
| Unique a răspuns:

Iubitule,
Astazi a inflorit al -ce varsta are el- trandafir din buchetul vietii, si cu aceasta ocazie as vrea sa -ti spun ca insemni foarte mult pentru mine, si ca te iubesc enorm cu un sincer calduros si plin de iubire La multi ani
Sa fi fericit in viatamsa ai tot ce-ti doresti, sanatate si iubire alaturi de mine, sa -ti se indeplineasca orice dorina pusa in viata. te iubesc mult, cu drag iubita ta

2 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

Acest mesaj nu contine grasimi, colesterol sau aditivi. Este in intregime natural, dar contine mult, mult zahar. Totusi, nu poate fi nici pe departe la fel de dulce ca persoana care-l citeste. Zambeste si La multi ani!
la multi ani si din partea mea :X

| QS_8971 a răspuns:

Azi e ziua cand zambetul invinge orice urma de tristete, cand sufletul eh plin de fericire sh aceasta e numai una in fiecare an. E ziua cand toti cei care te iubesc sunt aproape de tine urandu-ti LA MULTI ANI!
Un inger bland si plin de nea va trece azi prin casa ta, iti va aduce in dar iubire, noroc si fericire la multi ani!
De ziua ta, o lume ne desparte, insa te simt aici, chiar daca esti departe. La multi ani, de la mare departare! TeIubesc:X
Pe o petala de lalea
La multi ani din partea mea
Si pe una de bujor
Te iubesc mult puisor

Din mici crengute de argint
Din flori si din iubire
Ti-am impletit in LA MULTI ANI
Aducator de fericire