| anonim_4396 a întrebat:

Maine imi fac radiografie pulmonara si as dori sa aflu daca se vede ca am fumat...prima data am tras acum 1 an si m-am apucat in septembrie pana in decembrie doar in weekend cate 10 tigari...se vede ca am fumat?

1 răspuns:
| Larisa_5637 a răspuns:

Nu se va vedea ca ai fumat pentru ca nu ai fumat foarte mult, in plus a trecut mult timp de cand ai fumat ultima tigara! Dar incearca sa nu te mai reapuci de fumat pentru ca nu iti face bine!