Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2607077intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
15 Apr
SATI 356.147AFISARI
157.775VIZITE
130.365V. UNICI
23 Februarie 2011
parkour intreaba:

Maine nu vreau sa mai vin la scoala pentru ca am mult de scris.am o bucata de creta.Chiar este adevarat ca daca mananci creta faci febra? Ce ziceti sa mananc?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    23 Februarie 2011 19:47
    Khanikua a răspuns:

Nu manka ca nu patesti nimic oh go on am mankat eu si nu am patit nimic,,, nu stiu bea lapte dupa kiorba sau bea apa sau suc,,,, sa faci diarie eu asa am ramas acasablushing :dbatting eyelashes

• 12 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 23 Februarie 2011 20:12
    Djlsghtnquuw a răspuns:
    Nu,nu manca creta. Spune ca ti.e foarte rau, prefacete.
  • 23 Februarie 2011 19:53
    Jessica a răspuns:
    laughing nu am auzit! dar ti-as sugera sa nu incerci. poti sa te prefaci ca esti racit. [ exemplu: sa iti tii un prosop fierbine pe cap inainte sa zici ca esti racit, sau sa zici ca te doare capu, gatu etc ] sper ca ti-am fost de folos
  • 23 Februarie 2011 20:03
    Andra_3307 a răspuns:
    De ce sa nu mergi la scoala ca ai de scris?raised eyebrows
    Da, este adevarat dar nu cred ca vrei sa ai febra...
    Tu nu stii probabil ce inseamna sa ai febrawinking...mai bine pleci la scoala si te lasi de prostiiwinking
  • 23 Februarie 2011 19:51
    MasQueNada a răspuns:
    Eu am incercat acum cativa ani si n-a mers.
    Incearca sa faci cat poti din teme si du-te la scoala. O sa tot ai zile cu multe teme, nu poti sa le eviti la nesfarsit.
  • 23 Februarie 2011 19:54
    Mâncărici a răspuns:
    Am incercat si eu merge serios! big grin
  • 23 Februarie 2011 19:53
    Hollywood a răspuns:
    Mda, unii zic ca e adevarat dar decat sa te simti rau,scrie macar putin, si poate profele o sa iti aprecieze micul gest de pasare, si du-te la scl tongue
  • 23 Februarie 2011 19:58
    Rodia7D a răspuns:
    Da o sa faci febra, si mai bine nu manca. ca sa nu te complici dupa aia...winking.
  • 23 Februarie 2011 19:56
    SOriNa99 a răspuns:
    Esti nebun? nu o face! eu cred ca este o prostie fa-ti temele si gata daca acum te gandesti la chesti din astea mai tarziu ce o sa faci? sa nu-ti mai treaca asa ceva prin cap
  • 23 Februarie 2011 20:30
    sindoora92 a răspuns:
    Spune si uh ca te doare in partea dreapta, sau stanga.Plange-te.Eu asa am scapat de mai multe ori de scoalawinking
  • 23 Februarie 2011 19:51
    Raspuns anonim:
    Doamne ce idiot estirolling on the floor)
  • 23 Februarie 2011 22:55
    Raspuns anonim:
    Mai bine iti rupi un picior, sau sa iti fracturezi mana dreapta ai sanse 100% cu skate-ul big grin si stai si o luna acasa
  • 23 Februarie 2011 20:00
    M1xeR a răspuns:
    Nu stiu, poate e adevaratbig grin.Dar ti se va subtia vocealaughing Funda?tongue