| george232323 a întrebat:

Mama mea ma tot bate la cap sa imi ale un liceu sad. Si eu m-am gandit la un liceu economic pentru ca nu cred ca mi-ar placea la alt ceva. Intrebarea mea este: ce fel de specializari sau sectiuni sunt la profilul economic?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Specializari pentru Economic: Economic, Turism si alimentatie, Comert.

1 răspuns:
| KristyNbk a răspuns:

Daca te referi strict la economie in clasa a lX a vei avea : contabilitate, calitatea produsului, si patrimoniul unitatii, sau ceva de genu am uitat big grin laughing