| PixCuGel a întrebat:

Mama mea vrea sa devina asistent maternal.Ce ar trebui sa faca si unde sa mearga.
Povestea e urmatoarea:eu sunt voluntar la casa de copii ma rog mergem acolo ne jucam cu ei chestii si mam atasat foarte foarte mult de o fetita.Iam povestit mamei i-am aratat poze cu ea si mi-a zis ca ar vrea sa o luam la noi.

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Http://www.birouldeconsiliere.ro/detaliu.aspx?eID=80&t=Articole ai aici totul despre asistentii maternali :D