| AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA a întrebat:

Marihuana nu provoaca dependenta, nui asa?
Si daca provoaca care sunt semnele ca ai devenit dependent de ea?

1 răspuns:
| Caddillac a răspuns:

Da si nu, adica marihuana nu provoaca dependenta precum tigariile, dar devii dependenta cu timpul, pentru ca azi tragi iti place, a doua zii mai tragi odata, iti place, a treia zii mai tragi odata si zici ca te lasi, iti place, a patra zii chiar daca ti-ai promis ca te lasi, nu poti, pentru ca incepi deja sa depinzi de marihuanawinking
Semnele astea sunt, nu te simti "complet"