| xxemoelfyxx a întrebat:

Matusa mea a fost cantareata de muzica populara [mai canta ocazional] Se poate ca eu sa ii fii mostenit talentul? Multi prieteni imi spun ca am vocebig grin

Răspuns Câştigător
| Ea_7898 a răspuns:

Da, sigur ca ai sanse mari sa ii fi mostenit talentul.
Mai ales daca cei din jur iti spun ca ai voce frumoasa...
Eu zic ca ar trebui sa vorbesti cu matusa ta sa te duca la un studio de inregistrari sa isi spuna cei de acolo parerea...
Daca vrei sa devii cantareata ai toate sansele de a te lansa.Nu le pierde!

Mult succes!>big grin

1 răspuns:
| byby_7642 a răspuns:

Cel mai sigur se poatetongue si daca ai talent nu are sens sa il ascunzi profita de eltongue funda?