| JayKlein1 a întrebat:

Mda...nu stiu ce se intampla.De ieri am avut sentimentul ca am facut ceva rau si nu stiu parca simteam nevoia sa vorbesc cu cineva.dar nu stiu de cerolling on the floor totul e foarte ciudat orice lucru mi se intampla eu vad doar partea proasta...Deci habar nu am cred ca am mai avut acest sentiment inainte numai ca mai rau deci imi venea sa plang si aveam in cap gandul ca niciodata nu se va sfarsi (ce?) Data trecuta cand am avut sentimentul acesta s-a intamplat ceva f rau dar nu pot sa va zic..Deci? Ce e?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Lacrymosa a răspuns:

Hei! Si mie mi se intampla chestii de genul asta si intr-un final am ajuns sa cred ca sunt vise, in cazul tau in care faci ceva rau, dar pe care nu ti le amintesti(visele) si propabil din aceasta cauza ai senzatia asta... singura explicatie logica. Sau poate... habar n-am laughing
Bafta cu asta, sper ca te-am ajutat tonguetongue

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

In orice caz, nu esti medium, dar incearca sa vezi si partea plina a paharului.

| ZigZagMTFK a răspuns:

Pai poate esti intr-o perioda proasta, acum ai grija ce faci, va trece usor iti spun eu ca asa mi s-a intamplat si mie odata multa bafta-n continuare, vei trece cu bine de acest obstacol

| JayKlein1 explică:

Hei! Ghici ce? Am rezolvatbig grin tot ce trebuie sa faci este sa te uiti la un film care iti place...asculti niste muzica vesela si faci conversatie cu un prieten.In cazul meu a fost vorba de un verisor pe care nu l-am vazut de mult si care o sa doarma la mine incepand de duminicalove struck Nebuniee Ms tuturor!