| anonim_4396 a întrebat:

Merge call of duty 6 modern warfare 2 jucat online si daca il cumpar cu cd, sau e neaparat steam?
E important ca nu vreau sa arunc 2 bulioane, mai bine il iau iesftin de pe steam!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa joci MW 2 poti sa il cumperi din magazine (aici ai dreptate, pretul este de 2 milioane si ceva ) sau de pe Steam, insa nu stiu cat crezi tu ca valoreaza pe Steam, diferenta nu e atat de mare, probabil cateva sute.
Eu l-am luat inca de la lansare din magazin, imi place pur si simplu carcasa laughing

1 răspuns:
| Carmin007 a răspuns:

Bulioane, call of duty 6. Ba fratilor eu de ce n-am aflat noutatile?