| emy1994 a întrebat:

Merge sa te duci la nunta in pantaloni albi, camasa si tenesi albi?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tenesii strica tot, inlocuieste i cu pantofi albi de preferinta.o sa fi mai sexi

| FucktheSystem a răspuns:

La nuntă poți să mergi și în pintalni scurți sau blugi, chestia cu îmbrăcatul fprmal mi se pare o porcărie. La urma urmelor cine merge la nuntă se duce să se simtă bine.
Acum probabil părerea mea e cam nefolositoare șinânc cont că nu suport nunșile și nu merg la ele, dar fie.

| ღAncaღ a răspuns:

Pai cam din ce ai spus tu acolo, doar o parte... tenesi nu prea cred, eu ti-as prefera pantofi! pot fi si negri merg!

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Nu chiar. Primele ore trebuie oricine sa mearga in haine elegante si sa stea asa un pic. Apoi ai putea sa te schimbi, asa e mai normal. sa mergi direct cum ai zis tu ar inseamna lipsa de bun simt.

P.S Pt zama acra ar merge mult mai bine costumatia laughing

| Bubbchac a răspuns:

Nu prea cred laughing

| NancySweetty99 a răspuns:

Teneshii nu prea merg cu restul tinutei happy Eu ziic sa iti iei niste pantofi albi cam atat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex Velea s-a insurat purtand costum, o cravata in culori si tenesi deci... conteaza daca te simti bine.
Numai bine.

| lAl_9338 a răspuns:

Faza cu, tenesii' nu cred ca ar merge la o nunta.parerea mea