| anonim_4396 a întrebat:

Mergem maine la scoala? Mentionez ca nu sunt din Bucuresti, sunt din judetul Ialomita. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SaRiNoOtZa a răspuns:

Maine nu mergem la scoala a anuntat la tv ca scolile din 11 judete si capitala vor fi inchise maine inclus judetul Ialomita

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Guvernul a hotarat ca judetele; Buzau, Calarasi, Dambovita, Dolj, Galati, Giurgiu, Ialomita, Olt, Prahova si Teleorman, sa nu inceapa scoala luni 8 februarie din cauza ninsorii, existand posibilitate ca si marti sa nu se reia cursurile daca ninsoarea va creia probleme.

| unione a răspuns:

Daca s-a terminat perioada vacantei, da, mergeti la scoala!

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

O sa zic ce am mai zis la cineva! Nu stiu daca mergem sau nu, dar de ce nu va sunati dirigintii? Ei sigur stiu si daca nu ai creditlaughing mama ta sigur iti va da telefonul sa suni. Eu asa o sa fac, dar maine pentru ca eu intru la 12winking

| Lary a răspuns:

Se pare ca-s in urma cu stirile... s-a anuntat ceva?:OScuze ca intreb aici dar eu nu ma uit la stiri si nu stiubig grin

| Lary a răspuns:

Am uitat sa spun, sunt din Arges

| symo_2617 a răspuns:

Se merge din pacatecrying

| andreea14 a răspuns:

Da o sa mergi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu mergem!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va faceti griji nu mergem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

E saptamana verde, nu se face scoala.