| MrAlexinho a întrebat:

METIN2 : Care credeti ca este mai bun: SURA BM sau WAR MENTAL?

3 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Sura happy

| danutyqwe a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci: PVP / PVM, desigur daca vrei sa darami orice alta rasa din joc, orice alt player alege Sura BM, DAR daca vrei sa cresti repede si sa omori mobii mai usor iti iei Warior Mental happy

| AstaEeE a răspuns:

Depinde de metinul pe care il joci. Daca serverul e PVM(adica mai mult cresti si te bati cu monstrii) e mai bun mentalu dar daca severul e PVP(player vs player adica mai mult faci duele) e mai bun sura bm.Bafta oricum nu conteaza ce magii ai, conteaza ce itm ai!