| anonim_4396 a întrebat:

Mi.a crescut parul si sta foarte foarte foarte foarte urat.... Nu e chiar mare parul, dar inainte statea cret si cat de cat bine, si il puneam pe frunte un pic, acum numai e asa de cret si sta turtit pe cap, si nici pe frunte nu il mai pot pune, are o tentativa sa stea in sus, dar doar atat, si cand il usuc cu feonul sta din nou oribil(inainte statea bine cand il uscam ) acum nu, asta s.a intamplat cand mi s.a ars feonul si 2 zile nu l.am uscat cu feonul, si imi amintesc ca de atunci sta oribil, ce ii pot face sa numai stea lipit de cap? Ridicat in sus cred ca e prea mare, dar sa stea mai voluminos, nu lipit de cap, ma urasc asa, si cand ma gandesc ca maine merg la liceu. of., am incercat cu fixativ, dar tot asa e, si nici creț numai e, imi placea cret, ce l.a apucat? Ce sa ii fac?

1 răspuns:
| MistretulPufos a răspuns:

Trebuie sa ii schimbi directia, firul de par e ca un copac, al tau creste in sus, ai putea sa porti o banderola sau o caciula mai des...la mine a functionat