| Pumba a întrebat:

Mi-a pus o intrebare o prietena si nu stiu ce sa ii raspundlaughing. Mie mi se pare ceva nesemnificativ dar ma roglaughingDeci: ea sta in banca cu o prietena foarte buna si nu se muta niciodata de acolo.Stau impreuna de cand le stiu si nu le desparte nimic. Dra intr-o zi colega prietenei mele nu a venit la scoala si in locul ei s-a asezat un coleg de al ei(foarte dragut din punctul meu de vedere, ei nu ii place) si i-a luat telefonul de pe masa si si-a facut o poza pe care nu a sters-o. A lasat-o in telefon.Colegul nici nu a intrebat daca poate sa ia telefonul sau daca poate sa faca poze cu el. Pur si simplu l-a luat a facut poza si l-a pus la loclaughing. Intrebarea mea este care a fost scopul baiatului? Dau funda si vot!happy

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @NoNaMe! Există teribilismul vârstei și, de ce nu, colegul a vrut să-i atragă atenția fetei asupra sa.
O sear frumoasă să ai!