| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Mi/am calculat iq si mi. a iesit 69.96.cum e?

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

E mediu spre mare. Un fel de 7. Cauta teste de iq pentru varsta ta pentru ca sunt pe varste. Succes! Funda?

7 răspunsuri:
| me a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, o maimuta are iq 100. einstein il avea 160.
probabil ca e destul de bine.
sarbatori fericite.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ce porcarie mi-a iesit. Mi-a zis sa-i dau numarul meu de telefon ca sa-mi trimita un cod, apoi cand il bag sa-mi arate rezultatul. Asa ca l-am lasat.

| LolNope a răspuns:

Mie mi-a iesit 102. 4. Cred ca e bine.Depinde.Eu sunt in a 7 a si testul l-am facut acum 2 ani...

| TicTacUser a răspuns:

Esti tare.laughing. mie 65. 93.laughing.bv.este desteapta. imi dai fundita?sad am nevoie. pup si numai bine

| deeutzy a răspuns:

Pai e binisor...si eu mi l-am calculat si mi-a iesit 81. 03...

| AllyLove a răspuns:

Mie mi-a iesit 115 parca sau ceva de genul in orice caz cum tia iesit tie este foarte mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai destept decat un caine si mai prost decat o maimuta