| PaulTalent a întrebat:

Mi'am dezactivat contul de facebook,dupa care l'am activat din nou, dar nu mai imi apare casuta aia de sus de langa chat, unde arata activitatea fiecarei persoane...cum o activez din nou?

1 răspuns:
| Dodo3 a răspuns:

Pai te duci sus de tot la chat ( unde e primul prieten de sus) si e o linie si pe duci pe ea si trebuie sa iti apara o sageata si tragi in jos!happy ..Nu prea stiu cu sa iti explic, sper ca ai inteles ceva!laughing