| anonim55555555555 a întrebat:

Mi-am facut contpe badoo si miarata ca am primmit 4 mesaje si cand dau pe mesaje nu stiu unde sa dau sa le citesc si sa vb pe chat

2 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Din cate observ e un site pentru dating, deci sunt falsuri.Acele mesaje sunt generate automat ca un fel de reclama si au scopul de a te prinde in,, sistem,,.

| Divy a răspuns:

Nu îţi recomand site-uri în care trebuie să plăteşti de multe ori iei ţeapă şi am citit lucruri despre site nu tocmai ok, aşa că continuă pe riscul tău