| Ofataobisnuita1 a întrebat:

Mi-am facut facebook nou in urma cu o luna, la care fostul prieten mi-a dat cerere, fara sa vreau i-am acceptat-o dar l-am sters dupa. dupa o saptana mi-a dat din nou cerere si am sters-o, si mi-a dat din nou cerere in urma cu 2 saptamani, sa-i dau accept? avand in vedere ca nu ma mai cautat si am suferit destul de mult?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Pai, de ce sa imi mai dai accept? Sa suferi din nou? Poti sa il blochezi ca sa nu mai poata da cerere de prietenie, bine, asta daca vrei.

| darriya a răspuns:

Depinde de ce simti tu..iti doresti sa mai vb cu el? daca da, da-i, daca nu ign total..mai bine sing decat cu unul care te te-a facut si te face sa suferiwinking

| dididiadiana a răspuns:

Dai bloc asa el nu te mai poate gasi si nici tu. Poate realizeaza si el ca nu vrei sa mai ai vreo legatura cu el.