| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am reformatat calculatorul de ceva timp si totul merge bine. Doar ca folderele se deschid mai greu ca inainte. Si unele jocuri merg la fel de greu. Internetul merge foarte bine. Am AV am scanat nu am nimic. Am defragmentat dar aceeasi problema. Am CCleaner si TuneUp utilities si tot asa imi face. Cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Ai memoria virtuala cam mica...si eu am patit astahappy. Rezolva problema asta cu mem virtuala si incearca sa dezinstalezi programele de care nu ai nevoie, sau care ti se deschid automat odata cu pc-ul(asa vei avea mai multa "memory" dedicata unui singur lucru, chestie relativ faina si usor de fqt).God bless ur PC!smug

| Andy_7451 a răspuns:

Schimba alt windows