| Geo_4096 a întrebat:

Mi-au iesit niste cosuri urate pe fata si am fost la dermatolog si mi-a dat un tratament cu Cefalexin apoi Ketoconazol si in timp ce iau pastilele astea ma dau si pe fata cu Eryfluid ( este o solutie ) apoi ma dau cu Effaclar duo de la roche-posay. A mai folosit cineva pana acum effaclar duo sau acest tratament? Daca da, a dat rezultate?

2 răspunsuri:
| books a răspuns:

Eu pentru acnee am luat un sapun de la Life Care costa 6 lei si o crema de corp cu galbenele.Mai intai ma spal cu sapun iar apoi ma dau cu creama si mi au mai trecut.Pana sa iau astea luam toate prostiile:zineryt,lotiuni tonice pr curatare, creme pentru hidratare si nimic, iar dupa ce am luat produsele alea de la Life Care sunt multumita de ele. Funda

| Hăgiul a răspuns:

Eu nu, dar iti spun o alifie ce a mers si m-a lasat uimit.
Skynoren. Iti recomand cu caldura!