| anonim_4396 a întrebat:

Mi. e frica:-ss. Mi se parea dragut un tip pe care l.am vazut pe haifaiv, nu ca. l plac pentru ca nu. l cunosc, dar am reusit prin intermediul unui amic(Y) sa fac cunostinta cu un prieten(X) bun de-al tipului ala. Am mers sa ma intalnesc (cu amicul meu si prietenul tipului dragut) impreuna cu o prietena(Z). Eu si "Z" si "X" stam cam in aceeasi parte a orasului, asa c am mers impreuna acasa, dar dupa ce mau lasat pe mine acasa ei si.au continuat drumul(Z si X au fost in 1-4 in aceeasi clasa, deci se cunosteau) Pe drum "Z" i. a spus lui "X" ca mie mi se pare dragut prietenul lui(cel de pe haifaiv). "X" a zis ca ma ajuta, dar cica tipul dragut e timid tare(btw e cu vreo 3 luni mai mare, desi trece la liceu si eu termin generala). Spunea ca nu a mai avut prietena vreodata(asa stiu prietenii lui), ca a umblat cu fete, dar nu o relatie sau ceva de genul. Acum mi. e frica sa nu ma placa si sa ma fi facut de ras sau pentru ca nu a mai fost cu fete(desi cand am auzit asta am ramas masca:O O_O) sa nu stie sa se comporte cu una:-ss Ce parere aveti?:-ss

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

A mai fost cu fete, dar nu relatii serioase.deci stie sa se compoarte, macar ca niste amici. Tu nu ai de ce sa te faci de ras pentru ca nu a avut el prieteneoh go on. Daca e timid nu mai ai de ce sa iti faci griji, doar trebuie sa iesi cu el si sa vorbiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu prea mai ai ce face pentru ca sigur te-ai facut de ras