| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a indoit caietul si abia a inceput scoala pentru ca eu dau temele la toti prostii.

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Heii! Stiu cum e...si caietul meu e la fel
Doamne cat sunt de prosti unii eu zic ca nu trebuie sa le mai dam nimic, sa gandeasca

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Okey,si cei cu asta? Serios acum cum poti scrie asta pe TPU, ma gandeam ca vei itnreba ceva, invatata dragasa nu mai dai temele altora.

| ღBrunette a răspuns:

Acum pe bune, de ce crezi ca ne-ar interesa ca ai tu un caiet indoit? Nu vreau sa fiu rautacioasa, dar foloseste TPU daca chiar ai o problema, nu pentru tampenii! straight face

| iNs a răspuns:

Cumperi alt caiet:
-caiet studentesc costa 3 lei(la metru patrat)
-caiet a5 costa 1 lei(metru patrat)
Niste tutoriale ca sa cumperi caiet:
1.iti iei bani cu tine in functie de ce caiet vrei sa cumperi
2.te duci la cea mai apropiata librarie
3.intrebi pe vanzatoare:Aveti caiet a5/studentesc?
4.daca zice da il cumperi pe care il vrei.
5. daca zice nu te duci in alta parte repeti procesul pana iti zice da
6.scoti banii din buzunar
7.platesti
8."DU-TE ACAS"
9.il iei la scoala
Sper ca ti-am fost de folos

| αηdяεy a răspuns:

Eu am rezolvat problema demult.
Uite cum faci: Le copiezi la scoala(din ce ai mai putin de 2 pagini)...nu e mare lucru, nu vreau sa te influentez dar eu m-am saturat de faza cu caietul si in plus m-am obisnuit deja cu "copy-paste"; P