| AlinaBote a întrebat:

Miam uitat parola de la yahoo messenger, am incercat sa o schimb dar nu mai stiu raspunsul la intrebare, codul postal. Am auzit ca este ceva in calclator care poate sati arate parola. Daca puteti sa-mi dati ceva de aflat parole sau ceva orce, Va rog din adancul sufletului meu era foaret important acelcont pentru mine, plz.

2 răspunsuri:
| zob79 a răspuns:

Despre parola nu stiu cum poti s-o regasesti pe calc...dar daca era codul postal poti sa-l cauti pe net http://www.coduripostale.ro/

| Anynamee a răspuns:

Ia un memoplus+