| Maria_3931 a întrebat:

Mic dejun-cereale forta si iaurt...pranz-gratar cu 1 felie de paine de seacara+1 mar...cina-cereale cu iaurt plus 1 morcov credeti ca e bine ce mananc/'\"\/?

6 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Asta suna mai mult a dieta decat a meniu de placere! si da. e bine pentru sanatate.si pentru silueta organism.dar.nu ar trebui sa mananci numai astea zilnic.ar trebui sa introduci si alte genuri de mancare in meniu...

| bluesky a răspuns:

Foarte bine, cred ca te mentii la greutatea ideala, felicitari!

Si eu as vrea, dar mie foarte greu!

Am tinut cura vreo 6 luni in care am slabit doar 5 kg:O, poate ca nu am procedat corect, dar macar am dat ceva jos...

| antonius74 a răspuns:

Da, eu mananc mult mai prost si sunt inca in picioare happy
Mai diversifica la pranz: mananca si o ciorba din cand in candwinking

| AdeLina a răspuns:

Pai suna bine... Numai ca daca mananci asta in fiecare zi nu mai suna bine... Dupa parerea mea ar trebui sa mananci mult mai diversificat chiar daca imi dau seama ca tii f mult la siluetalaughing

| simona_2554 a răspuns:

Pfff nu te-ai scarbit?! adica pe bune in fiecare zii aceeasi mancare?! e drept din cate se pare mananci sanatos, dar cred ca esti cam dura cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde`s snitele de piept de pui?!:Xlove struck:X Unde`i friptura de porc cu salata de varza si pireu de cartofi?! Undeee`?!?!?!laughinglaughing...Painea alba...proaspat scoasa din cuptoooor. day dreaming

Paine de secara i`auzistraight face...cum e?big grin

S`ai pofta si sa fi sanatoasa!:*:*:*