| Muppets a întrebat:

Mie imi place de cineva din scoala. Mi-e teama sa vorbesc cu el si de nerviel i-a dat un pumn celui mai bum prieten iar acum tati pe drum m-a striga Horia. cum sa scap?

4 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

...ce
mama
dracu'

| CooL_2937 a răspuns:

Ce naiba ai scris acolo? Te-o strigat taica-tau Horia? Ceee? De ce te striga Horia? Doamne invatati sa formulari intrebarilesad

| Kaℓi a răspuns:

Off sad
Da-mi voie sa te ajut.
Iti place de cineva din scoala, asta e in regula.
De ce ti-e teama sa vorbesti cu el? e un tip violent? are vreo legatura cu tine faptul ca i-a dat un pumn celui mai bun prieten? crezi ca e gelos? crezi ca asta inseamna ca te place si el pe tine?
"tati pe drum m-a striga Horia" = TOTI pe drum MA striga Horia?
De ce anume vrei sa scapi? de faptul ca te striga toti Horia?
Wtf is Horia?

| Bulgarul a răspuns:

Tu esti baiat si iti place de si ai scris acolo ca tie teama sa vb cu el
Eu zic sa vorbesti cu taicatu si sa ii spui problema ta nu este normal sa iti placa de un el daca esti baiat acum fugi repede la tati si la mami si spune-i asta
GAYULE!