| DeeaPucca a întrebat:

Mie imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii spun... S-au sa aflu daca ii place de mine sau nu...Pareri ceva?

3 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Pai eu cand ii vorba de asa ceva. eu sunt cu spusul pe messhee hee. pentru ca daca esti timida poti sa-i spui linistita ...si in legatura cu ceea ce-ai spus sa afli daca si lui ii place de tine. tot pe mess poti afla printr-o intrebare simplahee heehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| ZzUzZuMew a răspuns:

Buna! baietilor le place ca fetele sa fie cat mai directe, deci ai putea risca punti, batandu.i apropouri gen:buna cf? cum mai stai cu admiratoarele? destul de bine presupun... si astfel, daca este mai "luminat" se va prinde imediat de miscare. Daca te place iti va raspunde si nu va incerca sa ocoleasca subiectul! sper sa iti foloseasca!