| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Mie mi se pare grea viata. Voua nu?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Sometimes life really sucks.

Uneori e frumoasă big grin

(Disturbed Rocks! Treceam și eu p-aici laughing)

Baftă

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dură cât și înțepătoare!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

E grea cand nu ai un servici si stai departe de persoana iubita te vezi rar e dura da.

| AnneMarri a răspuns:

Nu, sincer nu. tongue

| ImHereForYou a răspuns:

E grea da nu prea

| ImHereForYou a răspuns:

Atunci cand omori oameni cu toporul...normal ca ti se pare grea viata...dc ti-ai pus numele chucki?laughinglaughinglaughinglaughing

| Jerrry a răspuns:

Ba da laughing) mai ales trezitul dimineata :d blushing

| Smerix a răspuns:

In viata sunt diferite "parti". Unele urate si grele, altele usoare si frumoase.Trebuie sa ne bucuram de fiecare si sa fim mereu optimisti.Trebuie sa stim ca momentele grele si urate vor trece incet-incet cu timpul.

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Ba da...cateodata chiar nu imi vine sa ma mai trezesc ci sa stau in pat pana can...nu stiu straight face sa stau acolo pur si simplu sa nu mananc sa nu ma duc la wc sa nu ma misc ci sa stau acolo pur si simplu happy si chiar am o viata destul de interesanta si palpitanta zic eu laughing

| Musicmakesmefree a răspuns:

Decat la ora de germana si mate

| Julyanna a răspuns:

Nu stiu de ce ti se pare tie grea viata. Cand ea este atat de frumoasa. Cati ani ai?
Ca sa ne dam si noi seama de ce ti se pare asa de grea viata asta. Intradevar pe planeta Pamant totul este greu dar trebuie sa traiesti cu speranta ca intr-o zi va fi foarte usor si frumos.Dar ca sa ajungi acolo trebuie mai intai sa treci pe aici. Lupta-te.

| snickers_2782 a răspuns:

Numai la ora de romna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce dispozitie ma aflu.
Cand zambesti nimic nu'i greu.