| enTine a întrebat:

Miine ii ziua surioarei mele, are 23. Dati-mi cuvinte frumoase, propozitii ca sa-i fac felicitare happy Se numeste Elena. Mersi mult :*

4 răspunsuri:
| chitaramea a răspuns:

Marchea marginea felicitari cu niste fruze ca doar e toamna nu?

| Frewwd a răspuns:

Iti doresc sa ai o moarte usoara.

| Sergiu20CmRecords a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii scrii tu singura aceasta scrisoare, pentru ca nu avem amintiri, intamplari si nu stim nimic despre sora ta. Scrie acolo ceva din inima, nu cred ca un strain iti poate face o scrisoare despre sora ta.

| Bluebox a răspuns:

Uite aici cum ai putea sa.i spui "La multi ani" printr.o felicitare:
"In aceasta zi primesti multe urari.Eu iti urez putin dar din inima,putin noroc atunci cand ai nevoie de el,prieteni putini, dar adevarati, sanatatea sa fie impreuna cu tine, iar fericirea sa te insoteasca la fiecare pas.
La multi ani!"

La multi ani, surorii talee! :*