| AndreeaDAADA a întrebat:

Neata TPU...am o mica mare problema deci Am un telefon simplu si destul de ieftin(dar cu touch si cateva chesti mai dragute) e la un timp ma simt foarte prost cand vad ca toti au telefoane performante chiar si pusti de a treia din scoala mea as vrea sa-mi iau un iphone 4 sau 4s dar nu am o situatie financiara carfe mi-ar permite si ma gandeam sa strang niste bani (as strange vreo 210 ron pana la sf verii + banii dupa telefon daca l-as vinde) ar mai pune si parintii mei cred. dar cum as putea sa strang mai multi bani si cat costa un iphone la un abonament Vodafone dar sa nu fie de peste 50 ron pe luna! Funda happy

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

E greu poti sa te chinui doar sa iti iei unul mediu cum ar fi l7 l9, lka mine in clasa toti au s3 si iphone 4s sia ltele tot performante dar eu am unul mic pe android si nu imi e rusine stiam ca asa o sa fie la liceul pe care mi-l am ales si eu sunt in aceeasi situatie ca tine insa am reusit sa ii conving pe ai mei sa imi ia un l9 insa asta peste vreo saptamana, fiecare dupa posibilitai daca tu nu ai si altii au nu e vinia ta nu trebuie sa te simti prost sa stii, nu stiu daca ceea ce iti spun acum o sa te ajute insa daca acum iti iei un telefon performant maine apare altul si tot asa si degeaba, plus ca nu te ajuta cu nimic, ce te face mai tare sau ce, nu cred, oricum tu vei continua sa iti doresti un iphone stiu asta fiidca si eu imi doresc telefoane performante fiind un cpil de 15 ani dar stii cum e nu poti sa iti iei un ceva daca nu ai cu ce, la vara iphone 4 va fi demodat si o sa iti para rau oricum, poate gasesti altceva.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si eu vreau mercedes dar conduc logan; niciodata nu vei fi multumit cu nimic; nu poti sa te bucuri de ceea ce ai dar mai ales de ceea ce nu ai

| 92claudiu a răspuns:

Abonamentul la Vodafone pentru smartphone ca sa iti faca o reducere buna e de cel putin 13 euro. in acest caz un iphone 4 tear ajunge in jur de 1400 lei
funda?