| Tabii. a întrebat:

Neatsa'yawn! Cum se numeste filmul ala in care erau doua surori si una era anorexica si la sfarsit moare? Thanks!:*

8 răspunsuri:
| Tabii. explică:

Daca nu va sunt de ajuns detaliile mele draga, atunci uitati'va la intrebarile precedente.

| divinuu a răspuns:

Viata pentru sora mea?

Da stai ca aia era bolnava de cancer.nu stiuthinking

| SlowLikeSnow a răspuns:

Zi fata mea mai multe detalii daca e cazul povesteste filmu dar scrie mai mult.

| Snicker a răspuns:

Buna,
L-am vazut si eu la hallmark parca, anul trecut, dar nici eu nu mai stiu cum se numestesad. Era cu 2 fete pe care mama( o obsedata de silueta) nu le lasa sa manace penrtu a nu se ingrasa. Iar fata cea mica se indopa pe ascuns apoi vomita tot ce manca.Si pana la urma au inchis-o 'la un aziliu de nebuni"(parca asa era, nu mai stiu sigur) si a murit. Iar fata cea mare a inceput sa manace orice, sa aiba o viata normala, nu-i mai pasa de ce spunea si credea mama ei, iar pana la urma s-a ingrasat.
Asta e filmul nu? Daca da, uitati, aici aveti mai multe detaliiwinking.

| Snicker a răspuns:

Neata,
Tabii, am aflat cum o cheama pe actrita principala din film(fata cea mare):Alicia Witt. Dar am cautat pe www.cinemagia.ro si nu am gasit filmul, adica trailerul sa-l vad ca sa imi dau seama. Mi-a atras atentia la el ca poza are 2 fete una roscata(cum era fata cea mare) si cealalta bruneta cu parul lung(cum era anorexica)

Am vazut unul dar nu are trailer si banuiesc ca ala e, din 1994.Se numeste FUN. Dar ti-am spus nu stiu sigur daca este cel pe care il vrei http://www.cinemagia.ro/filme/fun-39165/

Acum daca ti-am dat numele personajului principal sper ca o sa-l gasesti, daca nu este cel pe care ti l-am spus eu(FUN).
pup papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceao tabii! daca-ti mai foloseste filmul se numeste Hunger Point-Propriul dusman(2003)

| mojjo a răspuns:

Vaii cate detalii ne-ai daaat!