| DrugFree a întrebat:

Nepotul meu este nascut in 29 decembrie 2001. Ce zodie e in zodiacul chinezesc?

Răspuns Câştigător
| TJohannaB a răspuns:

Sobolan

Intra si aici: http://horoscop.acasa.ro/......bolan.html

4 răspunsuri:
| mysterious a răspuns:

Sarpe de Metal
Aici gasesti mai multe informatii despre aceasta zodie:http://www.roportal.ro/horoscop/horoscop_chinezesc/sarpe.htm

| bump a răspuns:

SARPE
Nativii din zodia sarpe

Cum este sa fii irezistibil! Trebuie sa fie super sa stii ca intreaga lume este "intoxicata" de tine cu parfumul tau seducator, cu accesoriile matasoase si fermecatoare.

Toata lumea este plina de respect la aparitia voastra. Si voi, sunteti plini de respect fata de cat de adoratori sunt admiratorii vostri. Faceti orice pentru a fi iubiti.

Unii gandesc despre voi ca sunteti un caracter tacut, dar puteti fi, la fel de bine, vorbareti atunci cand este ceva de spus. Oamenii iau cuvintele voastre drept sfaturi intelepte.

Acei oameni care isi cauta linistea mintala sunt atrasi de Sarpe in care vad un concilier si un intelept. Aveti capacitatea de previzune a ceea ce se va intampla, inainte ca acest lucru sa inceapa. funda?big grin

| DrugFree explică:

Multumesc! De fapt nu sunt bunic, sunt nas

| DoK a răspuns:

Deci dupa Dupa Zodiacul Chinezesc:
- zodia Sarpe (de Metal)