| puisor90 a întrebat:

Nici nu stiu cu ce sa incep.noi ne-am cunoscut la discoteca in urma cu doi ani.eu ma fost cea care a facut primul pas ca sa zice.la inceput nu mi-a dat nici o importanta dar apoi am inceput sa ne intelegem din ce in ce mai bine. dupa vreo 4 luni eu am avut o problema de care nu ii puteam spune si nu i-am raspuns la telefon vreo 2 ore si de atunci au inceput problemele noastre.atunci am avut prima cearta mai serioasa.in acele 4 luni noi am avut si relatii sexulae dar dupa acea zi el nu s-a mai comportat la fel. dupa acea zi ne-am tot impacat si despartit iar relatia noastra mergea din rau in mai rau.intr-un final nu mai stateam impreuna dar ne intalneam din cand in cand cand aveam relatii sexuale.doar atunci ne puteam intelege bine.eu am acceptat si o astfel de relatie deoarece il iubesc enorm de mult.de multe ori dupa micile noastre intalniri imi zicea sa ii dau pace sa nu-l mai caut ca el nu ma poate iubi dar bineinteles ca eu nu incetam sa-l caut si ne impacam din nou. dar nu stiu ce sa mai fac.de exemplu in ultimile zile ne-am tot intalnit si ne-am inteles foarte bine dar dupa ultima zi in care ne-am intalnit mi-a trimis sms sas-l las in pace.asta fiind vineri si sambata.sambata seara ne-am intalnit la discoteca s-a apropiat de mine si am mai vorbit.atunci mi-a zis ca toata lumea ii dea p*** chiar si eu...nu stiu ce sa mai cred.eu as vrea sa fac cumva sa uit de el si sa ii dau pace.

Răspuns Câştigător
| 16.laura.16 a răspuns:

Pai foarte bine! Da-i pace, ca sa te citez. Sau vrei sa fii o jucarie sexuala in contiunuare? Nu-l mai cauta, nu-i mai vorbi, nu te mai gandi la el. E un profitor si, pe de o parte a fost vina ta : i-ai dat ce a vrut (sex) si el se indreapta spre alta fata!

1 răspuns:
| Pympyke a răspuns:

Pff.cum sa nu poti sa-i dai pake. u nu iti dai seama ca nu te merita si ca in tot acest timp doar a profitat de tine. u nu iti doresti mai bine un baiat care sa te iubeasca si sa nu profite de tine? gandeste-te daca pana acum asa ti-a spus adica sa ii dai pae atunci altceva nu putea sa faca, si scuze ca iti apun astea, dar sad imi pare rau pentru tine, incearca sa uiti de el :* te pup