| ExtraSakadat a întrebat:

Niste filme cu caini.
Multumesc!

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Bethoven. si altele de genul asta. Mi se pare ca e 1, 2, 3... Mie acesta imi place. Mai era unul :Animale in oars 1 si 2...si acela este amuzant, dar si trist. BaFTha!batting eyelashes

| Deniisze a răspuns:

The breed. big grin
E super tare laughing

| BellsC a răspuns:

See spot runwinkinge super tare:X

| Maiabsolutcavodka a răspuns:

Hachikobatting eyelashes. Lassiebatting eyelashes Sunt superbeelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hachiko, Eight below, Snow Dogs, White Fang, Call of the wild(ultimele 2 sunt cu lupi dar cred ca ti-ar placea). Daca nu iti plac doar cainii poti incerca si Black Beauty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meterez

| xellos a răspuns:

Filmul Hachiko merita vazut dar e foarte trist. Daca vrei o comedie incearca Marmaduke