| andra4u a întrebat:

Niste idei de adevaruri, dar mai ales provocari, pe mess.mersi!

Răspuns Câştigător
| federerdinamo a răspuns:

Pai la adevaruri depinde de la persoana la persoana.adica de obicei zici E adevarat ca ai fost pe bune cu...etc.

La provocari depinde de cr vrei, de exemplu pe mess noi ne punem provocari din astea idioate sa trimite-mi massuri ca sunt gay, lesbi sa scriu la status ceva.
Cand joci fata in fata poti sa zici: danseaaza cu o matura, fa 10 flotari, sari in tomberonlaughing

poti sa joci si pe tururi, adica daca pica baiat face acel tur la toate fetele din joc si daca e fata face acel tur la toti baietii din joc
Tururile sunt:
Turur Romaniei-pupatura pe mana
Turur eschimsilor-nas in nas
Turul Frantei-pe gura
Turul Angliei-pe obraz
Turul Americii-cu limba

sper ca ti-au placut si poate primesc si o funditahee hee

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Depinde de persoana. tu iti cunosti prieteni si ar trebui sa stii ce sa pui.

| CoCaCoLa a răspuns:

E adevarat ca iti place de..., te provoc sa imi zici de cine iti place
te provoc sa scrii de 10 ori dnd