| GeO_2554 a întrebat:

Niste prescurtari, idei de nume, porecle...numele meu: Georgiana.
Multumesc anticipat! big hug

Răspuns Câştigător
| comeflywithme a răspuns:

Jojo smug

12 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Geo.gya.gugu.gege.ge.jojo.giutzahappy

| hamsterx a răspuns:

Gege happy imi place, mai ales ca am o colega careia i se spune asa.
ar mai putea fi: geo cum ai tu sau georgica big grin nu stiu
dar daca vrei vreo porecla, nu trebuie sa o ai neaparat dupa nume, pentru ca astea sunt putine, ar putea sa le spui prietenilor sa te strige eu stiu. bubu sau capshunica de exemplu laughing ceva care te defineste pe tine happy
pup:*

| spyceygirl a răspuns:

Geea:X, Geo, Georgik, Geia:X, Gezulinalove struck, Gezzzy, Gesssica, Georgye(citesti Georgi(cu accent pe "O"))Gia, Gina, Georginawinkingsi Gepeoporgipiapanapa(in pasareasca)

| Pisiii :x a răspuns:

Geo
Gio
Gigi
Geagea
Georgy
Gee
Gegi
Giori
Giorji
Georii
Gesi [ Jessi ]
Pupici :*

| emy_8408 a răspuns:

Georgy happy

| bombo9 a răspuns:

Georgy

| psycho_5607 a răspuns:

G-girl,
Little G.

| winter_1160 a răspuns:

Geo, geu, geutu, georgihappy
sper ca te ajutawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geo
Georgy
Georgyca
Gege
Georgiutsa

Funditabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geo, Gogy, Gorgy, Jojo, Gigi, Georgy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy si pe mine ma cheama tot georgiana si cam greu cu poreclele la numele nostru.Am vazut cateva aici care ma incanta(Gege)happy. Mie imi mai place geOlina sau geOrgiahee hee)

| Georgii a răspuns:

Sh eu ma numeste Georgiana
da' mie imi zic ana( de la georgiana)