| IntoxicatED a întrebat:

Niste sfaturi despre ce as putea face de ziua mea?big grin
Eu m-am gandit sa-mi invit 3 prietene sau poate 4 si sa facem diferite chestiibig grin dar nu vreau ceva acasa sau ceva normaallaughing
La astea ma gandeam:
-mergem la o pizzerie
-in mall la un film si la un suc
- la MC
- prin oras si ne oprim undeva sa mancam ceva
- la cofetarie

Ideile de baza.Acum cele cool laughing Am prietene destul de salbatice
- sa cumpar niste frisca si ne batem cu ea pe langa niste blocuri, unde e absolut normal sa faci ce vrei, si sa ne desenam cu ea pe fata
- baloaneee cumpar cateva si facem ceva cu ele
- ascultam muzica si cantam cu voce tare sa ne auda toti. karaoke haha
- ne aducem placa aia care au
- poate ne mai intalnim cu mai multi inclusiv baieti si jucam adevar sau provocare sau jocuri de astea

Alte idei? Umm am 12 ani

Răspuns Câştigător
| Didu a răspuns:

Poti sa pui in niste baloane biletele pe care sa scrieti un fel de porunci. Fiecare alege cate un balon si va face exact ce scrie pe biletel. Poti scrie sa spuna un banc, sa cante un refren dintr-o melodie.sa imite un trabant:)) ceva distractiv...
Sau sa luati niste biletele pe care sa fie cateva intrebari haioase, iar prietenele tale sa raspunda cat mai amuzant.intrebarile pot fi de genul "Cum se numesc rudele papei?" R:paparude...sau "Cum se numeste un dac care gandeste?" R:Gandac...Gasesti aici mai multe:
http://teste.haios.ro/teste.php?lang=ro&id=11&sct=81

Sper ca te-am ajutat. Pa pa:*

5 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Pai de ce nu va duceti la un patinoar ceva, apoi la un film si dupa aceea la un suc.Sau ati putea sa va duceti in tineretului si sa va dati in carusel sau altceva(asta daca esti din bucuresti).
Puteti sa va duceti sa sariti in niste trambuline apoi sa mancati o pizza sau de la mc.
Poti sa faci o mini petrecere afara cu toti prietenii.Sa va spuneti bancuri si alte povesti amuzante.
Sa va duceti intr-un mall si sa probati haine(chiar daca nu le cumparati) si sa va face-ti poze.
Sau sa angajati un clovn si sa va bate-ti joc de ellaughing)))rolling on the floor)
Bafta:XSi la multi ani pentru ziua ta:*:X

| Dizzydizz a răspuns:

Iti zic eu ca daca iti propui sa le faci pe toate astea nu vei mai avea timp si de altcv.De ce nu faci o escapada pana la mare? Asa, o plimbare de o zi.Asta daca esti aproape de Constanta.
Sau sa va duceti intr-un oras vecin, sa vizitati, sa fiti rebele.; x
la multi ani si petrecere cat mai frumoasa

| Madalina1455684 a răspuns:

Ati putea merge la mall la un film[comdie] si la un suc.Sti faza e ca daca cumperi frisca si va bateti cu ea ce o sa creada lumea si poate va intalniti cu baieti sau poate va vad baietii cand va bateti cu frisca si poate o sa isi faca o impresie proasta despre voi. O sa spuna ca sunteti salbatice. Dar tu ai spus ca nu acasa dar ai putea face o petrecere in pijama.Ar iesi super.batting eyelashes. La multi ani!

| ancan a răspuns:

Pai ati putea sa va luati tot felul de haine, accesorii sa va imbracati cat mai ciudat si sa iesiti pe strada, in locuri publice eventual, si sa faceti poze, cat mai iesite din comun.

La multi ani si distractie placuta happy

| andutzza776 a răspuns:

Pooi e o zi speciala poti face chestiile astea intr_o zi normala, gandeste-te la ceva mai ciudat cum ar fi sa va faceti o mega petrecere
norroc! 11111111111111111111111