| Aishaa a întrebat:

Niste statusuri de dragoste [si in engleza daca se poate, va rog fara 'te iubesc esti viata mea...] Multumesc si fundita happy

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu stiu ce sa spun! Nu stiu ce sa cred, de cand te-am vazut ma-ntreb : Ce naiba-i cu mine?! De ce-n fata ta ma pierd?!

Ce parte din "TE iubesc" nu ai inteles'o?

Ce mult te iubesc Din suflet iţi spun O viată-mi doresc Să fim ca acum love struck

E prima oara cand se-ntampla-asa ceva. Dintr-o simpla prostie ai ajuns la inima mea.

Inca ma gandesc cum ma faceai sa te doresc.Acum nu stiu ce sa fac, Sa te iubesc sau sa te urasc?

Ti-a spus ca numai poate, nu o lasa sa plece. stii ca e singura care te intelege. iubeste`o fa`o sa uite ca ai fost rece!

Nu-mi pasă atât de mult… pentru că spun ceea ce simt love struck
Şi când spun te iubesc love struck inseamna ca asa’i 

Quero que se entere el mondo entero…
Que te quiero para miii love struck

Soy peor enamorada…
Y ya me enamore de tiiii :X

Nu imi pasa de lume, ce crede, ce spune oh go on ma tin dupa tine minut cu minut love struck

I'm addicted to youlove struck,

When you're lonely in the night…I'll be near to hold you tight.

If you ever want to cry,
I'll be there to kiss your eyes!

Love me, cause inside i'm slowly dying…

Sa stii. tot ce e bun in sufletul meu se leaga de tine 

Acum esti doar al meu smug

Every night, we will kiss in the moonlight:X

Leave your world and come with me,
Only love can set me free!

You’re dangerous
I’m lovin’ it:X

Intoxicate me now
With your lovin' now
I think I'm ready now)

Eu nu mai te provoc, tu nu mai taci deloc. O iau din loc şi nu doar ca să am de unde să mă întorc!

I wanna be yOur secret love puppy dog eyes

Sentimentele mele nu ai cum sa mi le ieino talking Stii bine ca te vreau si eu stiu bine ca ma vrei smug

De ce vrei sa ne prefacem ca nu ne iubim?
Hai revino n'are rost ca sa ne despartïm :X

Eu sunt singura lui pasiune, restul sunt doar placeri de momentwinking

Ti-a spus ca numai poate, nu o lasa sa plece. stii ca e singura care te intelege. iubeste`o fa`o sa uite ca ai fost rece!

Ea te iubeste. Ea stie sa te asculte. Ea nu renunta atunci cand problemele sunt multe. Dar daca nu stii sa pretuiesti, e pacat.Ca ea e genu d fata care poate sa-ti dea tot ce ai visat

Se spune că un bărbat adevărat este acela care are multe femei. Dar cât de bărbat trebuie să fii ca să îi fi fidel unei singure femei?

Zambetul ei de copil nu se razbuna. te face sa te simti cel mai puternic cand o ti de manalove struck

cand o s`o pierzi o sa vezi ca tsi'e greu fara Ea chiar daca acum nu crezi o sa vezi ca aerele tale de golan vor disparea odata cu ea.

Cu tine vrea o zi, cu mine vrea o viata Eu sunt iubita lui. Iar tu ramai o ZDREANTA!

Nu ma supar daca te vad cu vreuna vreodata. Ce naiba. Doar eu sunt cea mai importanta!

Pot sa plec. Pot sa stau. Pot sa fac ce vreau! Si daca plec. Unde merg tot cu mine il iau! Poate stii. Poate nu. Da iti spun mereu. El a fost, este si va ramane doar al meu! [ ]

NU TE BUCURA, daca iti zambeste EU am fost iubita lui.Doar pe mine ma iubeste! Si chiar daca acum ar vrea sa fie cu tine. Oricum mereu se va gandi la mine.

Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu…cea mai importanta fata![ ]

Niciodata plina de mine…Intotdeauna satula de tine!

Tu ca mine nu gasesti...Eu ca tine nu mai caut!

Parfumul tau pe bluza mea.Si stilul meu in mintea ta.Vei cauta privirea mea.In fiecare EA!

M-ai avut. M-ai pierdut. Acum ma vrei. Nu se mai poate. Oricare va fi EA. Nu va purta amprenta mea:X

Am invatat sa respect, ea respecta doar banii. Am invatat sa lupt singura, ea e zero fara tati si mami. Stii ca tu ai ales, eu am drumul meu acum. Al tau e-n celalalt sens.

Mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva…

Imi zici ca e golan, da stiu bine. Dar golanu` asta ma iubeste pe mine.

Stiu ca sunt diferita in felul meu.Si ca unii nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc. Chiar daca unora le displac.

O sa am mereu acel ceva ce ti-l doresti tu si nu il mai are altcineva.

Ascult mereu aceeasi piesa, pana acum a stat pe repeat
E piesa noastra, stii ce-i mai ciudat
De data asta parca suna altfel, am un vibe ciudat

O privire si m-ai dat gata
Mi-ai luat mintile, mi s-a pus pata

Peste tot te vad numai pe tine
Peste tot ma vezi numai pe mine

Cum poti sa crezi prostii cand eu n-am decat pentru tine ochi…

Da’ nu-mi fac griji, stiu ca nu lasi s-aleaga altii in locu’ tau
Si stiu ca nu e loc de altii in jocu’ tau…
E regula, femeia sta cu tine pana pleaca cu altu

Da’ cine ne poate spune ce e bine si nu?
Ca eu nuoh go on

Si-ti vezi de treburi, ca oricum viata merge-n suturi
Ai cazut, te-ai ridicat, inveti noi moduri sa te scuturi.

"love struck ♫♦ Te iubesc ♥♫ love struck"

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

- Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente!

-Lasă`te, lasă`te, lasă`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri; x

-Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!

-E semn ca ceii ca mine au dat strigarea.Ca pentru cei ca noi soarele rasare seara day dreaming

-Traiesc din fantezii, visez la nebunii. E o poveste pe care o stii.; x

-N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final straight face

-I need you here with me. Cause music makes me free \:d/

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?; x

-Zambetul ei.Nu il poti uita nici daca vrei. day dreaming

-Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu love struck

- Ramai aici.nu ma intreba ce simt happy

-Am sa incerc, dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine;-<

-Nu o lasa sa plece, tu o iubesti si ea te iubeste love struck

-Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza happy

-Si tot astept dupa tine, astept sa vezi cat de mult tin la tinebatting eyelashes

-Spui ca ma iubesti, sper ca nu te minti oh go on

- And the reason is you love struck

-Your love is for free love struck

-Tell me where is the love. Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes thinking

-Cand sunt cu tine, totul pare mai bine love struck

-All things grow with love smug

-Zeci de gesturi, mii de vorbe de sute de ori. Orice ai face, ramai in sufletul meulove struck

-How deep is your love?batting eyelashes

- I'm here for you >; d<

-Te iubesc, ma iubesti.Nu e chiar asa de complicatlove struck

-In love with you; x

-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplatlove struck

- S'ar putea sa nu intelegi de ce. Dar da'mi doar o clipa si'am sa-ti arat cum e blushing

-I'm lovin' itlove struck

-I need a miracle. i wanna be your girl.Give me a chance to see.That you are made for me; x

-You and I will be together.

-Simt nevoia sa iti amintesc. te iubesclove struck

-I'm still loving you.like it was the first time; x

-In love again.

- Ti se pare ca e un vis. dar. e realitate smug

-Iar in urma lui ramanea doar fum si acel parfum pe care il adoramlove struck ( pe asta o iubesc:X)

-Boy, now we`re in love smug

-Oh all I ever wanted, was to see you smiling

| AnaBejenaru a răspuns:

You're the tear that falls of my face and brakes in my hand. you're love.

The distance makes us be far away but makes our hearts be closer... I stay alone, I hear my heart beating, all disupears with the sadness in your soul

A tear I have gived away for you, the tear falled slowly and it changed to a love dream

Every day withouth you...is like the world without the sun

If I will tell you I like you, it would be a lie. I love you with all my spirit

My life is yours...The love I carry for you is more powerfull than anything and you. You are the princess/prince of my dreams

Va mai oferim niste statusuri de dragoste:

Love is like the snow.it falls easy, it makes you freeze and then it dissupears

I love you. I love you... I love you...This withouth any other words

Love is an element of nature full of imagination

I don't imagine a night without day. I really can't imagine me withouth you