| CriStiNa_2000 a întrebat:

Niste statusuri gen :" Te mai iubesc. dar nu pot sa te mai iert"thinking Stiti?

FUNDITA pentru cele mai multe si mai frumoase;*

Răspuns Câştigător
| zhuzhu a răspuns:

-Sunt schimbata! Exact cum ai crezut ca nu o sa fiu vreodata
-Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea, stiu ca o sa îti gasesti pe altcineva, dar chiar si asa sa simti ca este altceva, ca nu sunt eu si ca ai vrea sa fie asa
-Oi simti cum plang stii, Cauti a ma inlocui Oricat vei cauta Nu vei gasi sa te iubeasca asa. Sa fii la fel de fericit Pe cat de mult mai ranit Cat am plans tu sa zambeste, Cat m-a durut sa iubesti
-Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa...Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca
-Ti-am mai spus DA-TE DRACU! imi rupi inima, iti rup capu'! Hmm ar fi prea putin Ce dracu?!
-Nu e in toate mintile e doar in mintea Ta! [ Iubeste`o pana mori! O fata ca ea nu gasesti de doua ori!]
-Ma privesticu ochi rai Ce`i al meu tu vrei` Zdreantz`o cauta in alta partee Vrei tot ce am` Chiar nu se poate
-Minti ieftin si prost, Iti stiu replicile p d rost. C urmeaza sa spui iti zic eu dinainte mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte.Am fost si voi ramane aceiasi fata cuminte cu ganduri rele in minte
-Arata bine dezbracata, da e fata calculata, care stie cum si unde sa te faca, stie cand sa rada cand sa fie suparata, cand in ochii tai sa fie singura fata importanta
-FyTzE GeSTuRyY sH tUpEu asta E taLEntUL meu Pe EcRaN dA FOarTE bN o PRInteSA ajEA cA mN sTyu Sa'N vaRT toTUl pE loK doBOr pRosTY dinTR'uN fOk sunt FEtyta smeCHErita Hai fA paSI sH guRA mik
-Nu mai baga texte din astea Uite`te putin la mine. Stiu ca te doare cand ma privesti. Din departare. Uite ce`ai pierdut Ji`acum te pup de ramas bun
-Poate nu sunt la fel de frumoasa ca ea. poate nu stiu sa fac ce face ea dar ce fac EU stii doar tu ce face EA stie tot orasu'oh go on
-"hai "smechere" demareaza! hai. dispari din fata mea! nu vezi ca ma lasa rece stilu' si vrajeala ta?
-Ma joc cu mintea ta.azi u esti prada mea, Eu sunt stapana ta, mereu va fi asa.Doar 2 vorbe si un sarut, te ametzesc, te las mut.Ma joc mereu, fac ce vreau eu
-Tu ai fost pentru mine un moft Eu mi-am demonstrat ca daca vreau cu adevarat pot avea tot ce imi doresc Acum dispari ca deranjezi.
-Stii ca ai ratat un loc in inima mea.Nu l-ai vrut si mi-am gasit pe altcineva.Nu ma meriti te dai mare si-mi pare rau. C-am pierdut atata vreme in jurul tau
-Am o nebunie care`ti place tie, am un stil aparte.Eu nu sunt ca toate.
-Baieti ca tine gasesc peste tot, poti s pleci Ma doare`n c0ot, hai bye`bye wave. Ramai cu bine. vezi ca intreaba curvele d tine"
-Nimic nu ma mai impresioneaza.Numai incerca ca deja ma streseaza.Fraierii abereaza, despre viata mea.Nu imi pasa ce zice lumea e asa cum este ea
-Nu te-ai saturat sa ma judeci doar pe mine? Poate ar fi mai bine sa ma iau de tine.Ba nu fii atent, raman indiferenta.Fraierii ca tine sunt mai jos in clasament
-Nu te mai vreau, nu te mai cred Sa te iubesc din nou ar insemna sa lupt si sa pierd Unele lucruri nu le poti simti de doua ori
-Ce rost are, ia zi, sa ma intorc din nou in bratele tale.Chiar daca te mai plac cu tine nu ma mai impac.Cine ne vedea pe strada isi dadea seama ca eram foarte indragostiti.
-Ironica de placere, fitoasa de la mama natura, perversa de cand ma stiu. Nu critic despartirea Doar sa stii ca n.am mintit Ai fost cel mai important, Dar ai ramas un simplu mit
-Invidia`ta Ma face superi0ara` exPresiiLe mele te d0b0ara`. Barfele tale ma Lasa rece` La pr0stie NIMENI nu te intrece
-Te iubea fraiere! Chiar te-a iubit candva. Priveste`o dar stai departe.acum nu te mai vrea. E mult prea tarziu pentru regrete. Tot ce isi doreste e sa poata sa te ierte
-Am fost odata buna si am fost trasa in piept. Acum m`am schimbat, sunt rea, lovesc direct. Cei mai apropiati de mine m`au tradat si am inceput sa fac in jurul meu curatdevil"
-Stii ca intr-o zi noi ne vom revedea.Sh un simplu strain vei fi in privirea mea. Tu vei sti atunci ca nu mai sunt a ta.Ci al altcuiva
-Te maturizezi cam greu si Eu nu`s Mata sa te iert mereu!
-Muzica sa cante, sampania sa curga, respect` pentru. fetele ce au stiut sa faca fraierii sa planga.

pfff.mai am multe. daca vrei lasa-mi msj cu id si iti mai dau. fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Georgiana_1584 a răspuns:

-Mereu vei cauta la o alta Ea. Ceea ce adorai la mine candva!
-Ce au unii si nu stu sa pretuiasca Altii cauta si ar da orice sa aiba`!
-am invatat ca dupa altu tot un altu vine, aceleasi replici acelasi` te iubesc, acelash mi`e dor de tine, tot ce a fost intre noi, s-a dus, nu te mai vreau inapoi, ti-am mai spus!"
-Stay, te uiti la poze Dar n`au nici un efect In schimb daca inchizi ochii Mereu iti aduci aminte de cel mai frumos moment!
-Iubeshte Pe Cine Vrei Dar Nu Uita De Mine!
-E Frumos Ce S`a Intamplat Dar Prefer Sa Uit Kaci S`a Terminat!
-PuTeaI sa`mI RaMai aprOape dA`nImIc nu tInE La iNfIniT aI haBar Oare?! mai prEcIs, tE doare?
-Uita tot ce-ai pierdut, Tot ce-ai vrut, tot ce n-ai avut. Uita timpul ce-a trecut, Un sfarsit e un inceput
-Lumea care ma cunoste stie cine sunt si cum sunt stie ca nu las capu` in pamant pentru` cei care cred ca stiu tot ar fi bine sa taca vorbe fara nici un rost oricine poate sa scoata!
-Uita putin d` prezent si priveste in treqth` Aminteste`ti cine a fost langa tine`de la inceput` pan la sfarsit; x eu sau ea?!
-Tot ce aud in jur imi spune sa te parasesc dar lumea e rea stii ca n-as puteaa love struck
-Persoanele cu adevarat valoroase se pastreaza ca amintire in suflet
-Chiar daca ma Gandesc la Tne Nu vreau sa-ti arat sti bine `winking; x
-Multi spun ca`s prea distanta, complicata si-am o inima de piatra! happy In inima mea e loc pentru fiecare, dar niciodata in parti egale; x
-Vreau sa ma iubesti fara niciun regret. Accepta-ma cum sunt, nimeni nu e perfectwinking:
-Chiar daca zambesc nu inseamna ca mie bine e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie
-ne mai leaga doar un singur sentiment : acela ca intr-o zi ne vom revedea sh ne vom spune unu altuia, nuh sa pierdut nimic din tot ce`a fost frumos candva happy
-Tine`ma aproape de sufletul tau, pentru ca s`ar putea intr-o zi sa te trezesti, si sa realizezi ca ai pierdut un Diamant, in timp ce tu erai prea ocupat sa colectionezi pietricele
-ai grija mai mult de caracterul tau decat de reputatie, caracterul arata cine esti cu adevarat, in timp ce reputatia arata pur si simplu ceea ce cred altii ca esti
-
Poate ca timpul ce ne-a despartit ne-a ajutat sa ne gasim, sau poate doar ne-a despartit pentru ca nu stim sa ne pretzuim :X
-Nici o razbunare nu e mai mare decat uitarea
-Imi place sa cred ca o sa te mai vad candva poate nu azi poate candva poate nu tot acolo poate altundevabatting eyelashes"

Fundiabatting eyelashes:X

| cyufulyky a răspuns:

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent si, logic, într-un final, un prost... Si-un clasic adevarat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat

| maryyyaaa a răspuns:

Am creat eu una... sper sa iti placawinking : with tears in my eyes, i run into the dark, i'm wandering for you, i try to find a spark