| Frumystefy a întrebat:

Noaptea asta ai mei sunt plecati si fratele meu vrea sa dam o prtrecere... sora-mea e la niste colefe si eu mi-am chemat prietenele, cativa baieti mai ramane sa vad pe cine aduce fratele meu...
Avem o mica problema, mama nu mai are incredere in mine de cand faza cu clubu' si a chemat-o pe matusa sa stea cu noi...
Ce pot sa fac sa nu mai viana?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.
Nu înțeleg de ce te-ai grăbit să-ți inviți prietenii. Nu-ți poți păcălii mătușa cu nimic, cu siguranță nici ea nu mai are încredere în tine.

| DenisaDeni04 a răspuns:

Ii poti spune, ca vrei sa ii demonstrezi ca va fi totul bine. Ii spui ca esti suficient de mare sa stai singura. Succes.