| alinnephilim a întrebat:

Noroc!
Salut, sunt baiat si vreau sa stiu si eu vreun produs sau vreun mod in care sa-mi fac parul sa arate cat mai ingrijit si sa stea exact cum vreau eu. Nu vreau raspunsuri superficiale gen : Spalate pe cap, date cu gel... etc. tongue. Am zile in care sta exceptional si zile in care este foarte moale chiar si cu gel. Am parul des

Răspuns Câştigător
| paulx94x a răspuns:

Exact asa e si al meu dar cred cel putin ca am descoperit un secret: sa il usuci cu uscatorul dupa spalare dar inainte il piaptan in felul in care vreau. folosesc din cand in cand ceara de la Taft, sau gel cu efect umed care trebuie aplicat pe parul umed. Depinde si de ce par ai...