| anonim_4396 a întrebat:

Nu am curaj sa vorbesc cu o fata pe care o plac pe mess. Ce sa fac pentru ca chiar vreau sa vorbesc cu ea? Sunt fata!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti invingi frica pe care o ai.

| GoddesWilma a răspuns:

Eu zic sa incerci sa treci peste frica/rusinea de a vorbii cu ea
cred ca daca esti asa timid cel mai bine ar fi ca prima data sa vorbiti pe mess
ia`ti inima in dinti si vorbeste cu ea
nu ai sa patesti nimic iti spun euhappy
ca si mie mi-a placut de un baiat mai demult si atta l`am stresat pe mess pana mi-a dat ignore
dar nu m`am lasat si la scoala m`am dus la el si am vorbit
si acum sunt cu elhappy
poate o sa ai noroc daca incerci
vorba mea " daca nu risti nu castigi "
big grin
bafta in continuarehappy smug fuda?batting eyelashes

| LolaGreen a răspuns:

Puteti discuta dif lucruri cum ar fi dac ar vrea sa stea cu cineva sau dac place pe cineva si atunci afli adevarul si apoi o sa vezi dac are pe altcineva sau e singura si vei avea curajul sa-i spui.bafta

| MariaDD a răspuns:

Ii zici un cf prietenesc si vezi ce zice la status pui DND dar tu vb cu ea si cand terminati de vb pui la status "love struck" si ii spui mai vb maine big grinbig grin

| JayZei a răspuns:

Man spune-i ce simti o sa te inteleaga... poate si ei ii place de tine trebuie sa stie ea dar...si tu adevarulbig grinfunda va rog:X

| TrollHeart a răspuns:

Spune-i! nu fi fata!

| Kessux a răspuns:

Nu intelegeti! SUNT FATA! La propriu!

| DracoMalfoy a răspuns:

Hmm. pai si de ce nu vorbesti? Vorbeste cu ea, intreab-o ce mai face. chestii. si asa deschizi o conversatie si apoi poti incerca sa afli ce parere ar avea ea despre o relatie cu alta fata. daca respinge ideea imediat, eu zic sa o lasi balta, daca nu. poti incerca si sa ii spui ca o placiwinking. E usor. Succes!