| androklaus a întrebat:

Nu am noroc in dragoste nici odata sunt mereu sincer si nu pot sa zic ca sunt urat dar nu stiu ce se intampla sadsadsadsadsadsad

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Relaxeaza-te duda ...nu e sfarsitul lumii

| Spiruduşş a răspuns:

Inca nu ai gasit pe cine trebuie, stai calm. Iubirea adevarata vine singura. Cand o cauti parca se ascunde.

| uzitarG a răspuns:

Eee...lasa ca o sa vina si timpul cand o sa ai noroc nu iti fa probleme. Trebuie doar sa astepti:* big grin happy

| bebelotz a răspuns:

Nu ai spceificat varsta ca si asta conteaza destul de mult.
In orice caz daca ai pana in 20 de ani relax, nu dispera, va veni si vremea ta crede-ma, candva se va intampla si asta fara sa te astepti tu (ti-o zic din propria experienta) App succes big grinwinkingtongue